Hunt: Showdown slaví 3 roky od vydání

23. únor 2021 13:53 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Je tomu těžké uvěřit, ale Hunt: Showdown je tu s námi již tři roky. Kompletně přepracovaný projekt studia Crytek měl být zpočátku zcela jiným žánrem, nakonec (a možná naštěstí) se ale vývojáři pustili do temné a hororové atmosféry, která jim nakonec přinesla spoustu hráčů.

Včera večer tak vývojáři vydali speciální video oslavující třetí výročí, ve kterém shrnují důležité události, které ve hře proběhly – ať je to přidání nové mapy, bossů, spousty zbraní, trojic nebo limitovaných eventů v rámci Halloweenu nebo Vánoc. V tiskové zprávě pak Crytek prozrazuje, že se do hry dostalo přes 3 miliony unikátních hráčů.

Na konci videa se nám ale dostává krátký vhled do obrovské novinky, jejíž příchod je naplánovaný na březen – tím jsou různé typy munice. Video ukazuje, že výběr munice bude zobrazen vedle zbraně, přičemž se můžeme podívat na vystřelení Incendiary střely. Společně s touto aktualizací by měl dorazit také nový boss.  

Zdroj: GameRant

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875941
p.jurista napsal 23. 2. 2021 v 21.53

Vole proc munice? Takovy kokotiny se maj resit az po tom co bude hra pretejkat obsahem a lidi uz pres rok nebudou remcat ohledne inovace, pro zacatek 10 bossu a ne jen tyhle, ktery se omrzej po tydnu hrani. Hlavne ze mame superdebilni skiny, kdy nektere postavy jsou videt na 100 metru a nektere ani na 2. Framerate je prinejlepsim pofiderni a hra se stala bastou cheateru a camperu..Jooo, super vec a diky...z atmosfericke, pomale hry se stalo CoD s vidlakama...

Nahlásit nevhodný obsah