Gold statusu už se dočkává i AC Valhalla

17. říjen 2020 14:10 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Blížící se podzimní sezóna a s tím spojená smršť novinek všeho druhu přináší zprávy o dokončení dalšího z očekávaných titulů. Vedle nedávného Spider-Mana a Cyberpunku se tak do předsálí dokončených her, které mají cestu do herních lisoven zcela otevřou, zařadí i Assassins Creed Valhalla.

Vikingská variace na léty ověřenou formuli společnosti Ubisoft je tak, minimálně soudě dle níže uvedeného prohlášení, oficiálně hotova. Jak jsme ale opakovaně zmiňovali i u dalších titulů, které se označením Gold v poslední době pochlubily, neutuchající práce vývojářského týmu z hlediska doladění hry ani v nejmenším nekončí. I přesto však platí, že základní rámec, tvořící převahu herního zážitku, by měl v tuto chvíli být již kompletně hotov.

Souběžně s prohlášením o oficiálním dokončení hry se lidé z Ubisoftu před pár dny též podělili i o řadu zajímavých novinek. Kupříkladu jsme se tak dozvěděli, že v trailerech a tiskových zprávách proklamovaný systém budování osady bude ve hře ve výsledku sehrávat podstatně větší roli, nežli se zprvu zdálo. Tato informace byla navíc následně doplněna i o zveřejnění detailních systémových nároků PC verze a taktéž i o předvedení příběhového traileru.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde 10. listopadu na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series. Později zamíří také na PlayStation 5.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!