Do Game Passu zavítají tři klasiky LucasArts

17. říjen 2020 13:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Krátce po oznámení většího počtu titulů, které společně s Age of Empires 3: Definitive Edition touto dobou již úspěšně dorazili do Xbox Game Pass, se dozvídáme o další trojici titulů, které se k nim brzy připojí. Konkrétně půjde o remastery kultovních adventur z portfolia někdejšího krále tohoto žánru, společnosti LucasArts.

Předplatitelé služby Xbox Game Pass na konzolích, PC se tedy mohou už 29. října těšit na Grim Fandango Remastered, Day of the Tentacle Remastered, a v neposlední řadě i Full Throttle Remastered. Legendy adventurního žánru 90. let se tak opět (a upřímně doufám, že ne naposledy) připomínají, a to v plném elánu, jenž jim novodobá technologie a dodatečná péče vývojářů propůjčuje.

Ať už se však při svých toulkách knihovnou nabízených titulů rozhodnete sáhnout po kterémkoli z výše uvedených, jedno je jisté. Následné hodiny strávené hraním hraní budou provázeny příjemnou (i když vlivem dobových hádanek místy pekelně zapeklitou) zábavou, jež bude přerušována výhradně četnými momenty vašeho smíchu. Každou z vybraných her tak nelze než směle doporučit, a to každému, kdo hádanky a odlehčenou zábavu vnímá, byť i jen minimálně, jako záležitost blízkou svému hráčskému srdci.

Zdroj: Xbox

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877910
sx2000 napsal 17. 10. 2020 v 18.26

Game pass je výborná věc, jako hráč na Psku ji xboxu vážně závidím. Nicméně škoda, že v té službě není více zajímavých velkých titulů ale jen takové samé nic moc hry až na pár vyjímek. Tedy aspoň pro mě.

Editováno: 17. 10. 2020 v 18.29

Nahlásit nevhodný obsah